הטיפולים שלנו

פיזיותרפיה כף רגל

פיזיותרפיה כף רגל – למה צריך לעבור טיפול

לא מעטים מאתנו מבלים את מרבית היום על הרגליים. בין אם מדובר בריצה אחרי הילדים, דרישות העבודה שלנו או אפילו טיול בחו”ל, הדבר בהחלט משאיר אותות על כפות הרגליים שלנו וכשהרגליים שלנו כאובות, אז לרוב אנחנו פשוט מושבתים. אז איך נוכל לטפל בכאבים ברגליים לטווח הקצר והארוך?

מהי מטטרסלגיה

מצב בריאותי זה הוא הקלאסי ביותר בהקשר לכאבי כף הרגל. הוא מאופיין בכאבי נימול ועקצוצים, עד לכדיי כאבים מאד חזקים בכריות כף הרגל. הוא נפוץ מאד היות והוא נגרם עקב עמידה לטווחים ארוכים של זמן, פעילות ספורטיבית בעצימות גבוהה, או שימוש בנעליים שאינן מותאמות לאותה הפעילות, ועוד מגוון פעילויות יום יומיות לגמרי.

לצד מטטרסלגיה נוכל כמובן למצוא עוד מגוון של בעיות הקשורות לכף הרגל, כמו רגל קצרה שתזדקק לטיפול באמצעות מדרסים לרגל קצרה, דלקות קרסול, נקעים ועוד.

עזרה וסיוע לכל אלו נקבל בטיפול פיזיותרפיה למטטרסלגיה, או לכף הרגל.

למה צריך פיזיותרפיה לרגל

הסיבה שטיפול פיזיותרפיה לרגל יכול לסייע ואף לפתור את הבעיה, היא כי דרך טיפול זו מתבססת על הדרכה נכונה של כיצד לבצע פעולות בריאות שיכולות למנוע פגיעה ברגליים שלנו. כמו כן, הפיזיותרפיסט המומחה בעצם מכווין את האזור הכאוב לכדיי שיקום איטי ובטוח. לצד הטיפול, כפי שציינו, פעמים רבות על מנת להקל על הכאב לאורך תקופת הטיפול, יהיה עלינו לרכוש מדרסים לרגל קצרה או דלקתית שאפילו יאפשרו לנו לחזור לפעילות האהובה עלינו עם הזמן.

איפה נעשה פיזיותרפיה למטטרסלגיה

פיזיותרפיה כף רגל ומטטרסלגיה נוכל לעשות באופן אישי ומותאם לנו, אצל הקליניקה של בועז לב. בקליניקה זו נוכל לקבל את הסיוע ובעיקר ההסברה הכי מלאה ונכונה בנוגע לבעיה שלנו וכיצד נוכל למנוע אותה בעתיד.

לסיכום

במידה ואנו חשים בכאבים בקרסול ובכף הרגל, חשוב שלא נמשיך בחיינו כרגיל ונתעלם מהסבל. חשוב לפנות מיד לטיפול פיזיותרפיה כף רגל אצל קליניקת בועז לב על מנת לקבל אבחנה מלאה ואישית בנוגע לבעיה ולכאב שלנו. בטיפול תוכלו לקבל הליך שיקום מלא וגם כלים כיצד למנוע בעיות אלו בעתיד. לבסוף, חשוב לקחת בחשבון ולשים לב שעלינו לרכוש מדרסים או מוצרים משלימים על מנת שנחלים כראוי.

Call Now Button